Aktuálně
Návštěvy:
Dnes: 3Celkem: 93218

Dopisy

Suchetas » Dopisy

 • květy pro radost
  květy pro radost

Dopisy, které posílá Suchetas z Indie.

 • foto_01.jpg

  Patnáctý dopis (Novinky a poselství)

  Milá požehnaná Já,

  po dlouhé době vám posílám nějaké zprávy. Stalo se to všechno na našem setkání v Indii nebo v Evropě. Někteří přátelé se zajímají o novinky a zprávy a žádají mě, abych je poslal. Chybělo mi to, protože se ve své každodenní praxi zaměřuji na vnitřní klid a harmonii. Teď tady není moc vyučování. Také jsem se musel zúčastnit nějakých aktivit nebo karmy, které ke mně přicházely vědomě nebo nevědomě. 

  ...........................

 • Čtrnáctý dopis (Zprávy a poselství)

  Milá požehnaná Já,

  po dlouhé přestávce posílám poselství a pár zpráv. Vloni jsem potkal několik přátel z mého seznamu kontaktů na mém evropském programu. Potkal jsem také mnoho jiných, se kterými neudržuji mailový kontakt. Děkuji hlavně organizátorům programů a modlím se za ně. Je to velká odpovědnost organizovat lidi, místa, ubytování atd.

  Když pozoruji účinek mého vyučování,

  ...........................

 • Třináctý dopis (Zprávy a poselství)

  Milá požehnaná Já,

  mnozí z vás možná vědí, že za pár dní přijedu do Evropy. Modlím se za to, aby Božská milost plynula na mne i účastníky, aby všichni cítili božské zážitky.

  Tentokrát je pro mě dlouhý program, téměř tři měsíce. 

  ...........................

 • Dvanáctý dopis

  Milá požehnaná Já,

  Uplynulo pět měsíců od mého odjezdu z Evropy. Po poměrně dlouhých evropských programech jsem si chtěl odpočinout.

  Tady v Shantidham od října do února byla doba návštěv cizinců.

  ...........................

 • Jedenáctý dopis (zprávy ze Shantidhamu)

  Milá požehnaná Já,

  ZPRÁVY ZE SHANTIDHAMU

  Jistě mnozí z vás sledujete moje zprávy a poselství. Těší mne vaše reakce, které dostávám.  V Shantidhamu je to teď jako o prázdninách, je méně aktivit. Samayuta a já trávíme hodiny meditací, čtením, rozjímáním a podobnými činnostmi.  

  ...........................

 • Desátý dopis (zpráva a poselství)

  Milá požehnaná Já,

  ZPRÁVA A POSELSTVÍ

  po několikaměsíčním přerušení vám opět posílám  zprávy o Shantidhamu a poselství ode mne.  Poslední zprávu jsem poslal v lednu. Několik přátel na ni reagovalo. Několik z vás je zvědavých na novinky v Shantidhamu a také na naše programy na různých místech v Evropě.

  ...........................

 • Devátý dopis (zprávy a poselství)

  Milá požehnaná Já,

  ZPRÁVY

  po delší době vás všechny zdravím.  Někteří přátelé mají zájem a ptají se na zprávy z ašramu. Líbí se jim moje zprávy i článek. Chtěl bych shrnout myšlenky a pocity z mé cesty do různých evropských zemí, i o současné situaci v Shantidham. Moje zprávy a poselství se.

  ...........................

 • Osmý dopis (zprávy a poselství)

  Milá požehnaná Já,

  ZPRÁVY

  Tyto zprávy a novinky píši po dlouhé přestávce. Tímto dopisem se obracím k těm, kteří přišli do Šántidham v posledních měsících, těm kteří byli v Šántidham  v minulých letech, nebo i těm, kdo zde nikdy nebyli. Doufám, že ti všichni mají zájem o to, o čem píšu.

  ...........................

 • Sedmý dopis

  Milí synové Nesmrtelnosti,

  NOVINKY

  Mudrci v Indii oslovují hledající jako Požehnaná Já nebo někdy jako Syny Nesmrtelnosti. Jsou to slova požehnání nebo modlitby k Božství. Každý je potenciálně božský a je schopen být nesmrtelný a blažený. Oni se vyhýbají používání slova "hřích", který vytváří vinu. Když oslovují jako "synové", je to chápáno jako společné pro obě pohlaví (synové a dcery).

  ...........................

 • Šestý dopis (zprávy a poselství)

  Milá požehnaná Já,

  Doufám, že se vám daří dobře, těm kdo tady nedávno byli nebo mají kontakt z dřívějška. Mám dost ohlasů na moje zprávy a poselství. Lidé mají zájem o novinky ze Shantidham.  A vítají i poselství, ačkoliv nemohu tvrdit, že je nějak zvláštní nebo nové. 

  ...........................

 • Pátý dopis

  Milá požehnaná Já,

  Po určité pomlce posílám pár zpráv a poselství. Jak mnoho z vás ví, byl jsem v Evropě v srpnu a září. Na cestu jsem se připravoval v červnu. Také jsem čekal na odezvu.

  ...........................

 • Čtvrtý dopis

  Milovaná požehnaná vnitřní Já,

  je pro mne velkou radostí posílat tento dopis, protože mnozí z vás mají zájem o nějaké zprávy nebo o sdílení duchovních myšlenek. To mne přimělo k tomu, abych se s vámi dělil o to, co upoutá pozornost čtenářů a je pro ně zajímavé. Jsem rád, když reagujete a odepisujete, to mi vás zase připomíná.

  ...........................

 • Třetí dopis

  Doporučoval jsem vám, abyste četli nějaké duchovní spisy. V Indii je jich ke čtení mnoho, podle úrovně zralosti duše a vkusu hledajícího. 

  Je mnoho úrovní učení. Většina hledajících si na začátku myslí, že Bůh je daleko, že duše je od Boha oddělena. 

  ........................

 • Druhý dopis

  Milovaná Požehnaná vnitřní Já,

  V prvé řadě musím poděkovat téměř všem, kteří čtou a oceňují tyto zprávy. Mnoho z nich odpovědělo zpět.

  ...............

 • První dopis

  Požehnaná vnitřní Já,

  dovolte mi, abych sdílel některé myšlenky, hlavně pro naše hosty, kteří navštívili Shantidham. Myslím, že Vám to pomůže být spojeni s Univerzálním Vědomím, jehož chuť jste tu již pocítili.

  ...............